16Dhjetor2017

Njoftim

09.04.2013 - Të nderuar anëtarë dhe simpatizantë të RDK-së,

 

Ju njoftojmë se kryesia e Rilindjes Demokratike Kombëtare, nesër (e mërkurë) në selinë e partisë në Shkup, me fillim në ora 11:00 do të mbajë konferencë për shtyp në lidhje me rezultatet e zgjedhjeve lokale.

 

Shërbimi për informim – RDK